Jordan'ın Peşinde

"Her kim futbol ve kızlar bir arada olmaz demişse, henüz Jordan'ın Peşinde'yi okumamış demektir. Elimden bırakamadım!". - Simone Elkeles, Kusursuz Kimya romanının New York Times çoksatan...

Responsive image
YAZAR
Miranda Kenneally
DOSYA BOYUTU
5,14 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059585248

Bir Jordan'ın Peşinde kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Jordan'ın Peşinde kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Miranda Kenneally tarafından yazılmıştır.


Bu oyunda taktiklere yer yok. Hangi kız gece gündüz, yakışıklı Amerikan futbolu oyuncularıyla çevrili olmak istemezdi ki… Jordan Woods sadece onlarla çevrili değildi, aynı zamanda onların takım kaptanı ve okul takımının oyun kurucusuydu. Çocukların hepsi onu içlerinden biri gibi görüyordu ve Jordan bunu hiçbir zaman sorun etmiyordu. Tabii ki atletizm bursu tehlikeye girmediği ve en iyi futbol programına sahip üniversiteye girebileceği sürece.  Ancak Ty Green okuluna transfer olduğunda, uğruna savaştığı her şey tehlikeye girmişti. Çocuk sadece harika bir oyun kurucu olmakla kalmıyordu, aynı zamanda fazlasıyla da çekiciydi. Bu nedenle Jordan hayatında ilk kez zayıf hissediyordu. Bir yandan kalp kırıklığı kaçınılmaz görünürken, bir yandan da bursu tehlikeye girebilirdi… Peki ama, Jordan bu koşullar altında her zamanki gibi soğukkanlılığını koruyarak aklını oyunda tutabilecek miydi?  “Her kim futbol ve kızlar bir arada olmaz demişse, henüz Jordan’ın Peşinde’yi okumamış demektir. Elimden bırakamadım!”-Simone Elkeles, Kusursuz Kimya romanının New York Times çoksatan yazarı- “Karşısına çıkan seçenekleri sorgulayan kimse Jordan’ın kararlarını ve zaferlerini anlamakta hiç zorlanmayacak.”-Sarah Ockler, Kırık Kalpler romanının yazarı-(Tanıtım Bülteninden) 


"Her kim futbol ve kızlar bir arada olmaz demişse, henüz Jordan'ın Peşinde'yi okumamış demektir. Elimden bırakamadım!" - Simone Elkeles, Kusursuz Kimya romanının New York Times çoksatan yazarı.